Slide_4

Slide_4

Masz wybór ! Zawsze !

Slide 2

Slide 2

Później ! Będzie za późno ! Bądź teraz !

Slide_1

Slide_1

Pracujemy stacjonarnie i online!

Slide_3

Slide_3

Ty jesteś najważniejszy !

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję grupy terapeutycznej DDA/DDD – spotkania Wewnętrznego Dziecka, uzdrowienia Swoich wewnętrznych schematów z dzieciństwa i odnalezienia w Sobie Wystarczająco Dobrego Dorosłego.

Często w życiu dorosłym doświadczamy przytłaczających Nas uczuć, których źródła znajdują się w ranach pochodzących z dzieciństwa. Doświadczmy rany wstydu, krytyki, kontroli, zdrady, porzucenia, opuszczenia …. Im głębsze są te zranienia i jeżeli nie są wyleczone tym trudniej Nam szczęśliwie funkcjonować w dorosłym życiu. Te, często nieświadome matryce, schematy z dzieciństwa kształtują naszą osobowość i wpływają na to jak radzimy sobie z teraźniejszością.

Zatem zapraszam Cię do wspólnej podróży zobaczenia, usłyszenia i zaopiekowania się Dzieckiem w Tobie. Bo choć nie można cofnąć czasu i zmienić przeszłości to zawsze można podarować sobie odrobinę beztroskiego dzieciństwa w teraźniejszości by móc być szczęśliwym Dorosłym.

Planowane są 24 spotkania, raz w tygodniu (każdy wtorek godz. 18.). Przed przystąpieniem do grupy konieczna jest konsultacja indywidualna.

Start Kwiecień 2024 r.

Kosz 500 zł miesięcznie

Prowadząca Agata Bujalska 

Back to top of page