Slide_4

Slide_4

Masz wybór ! Zawsze !

Slide 2

Slide 2

Później ! Będzie za późno ! Bądź teraz !

Slide_1

Slide_1

Pracujemy stacjonarnie i online!

Slide_3

Slide_3

Ty jesteś najważniejszy !

Jeśli jesteś rodzicem, który przeżywa coraz większy niepokój i bezradność wobec zachowań swojego nastoletniego dziecka. Masz z nim coraz gorszy kontakt. Nie rozumiesz tego co się dzieje i coraz trudniej dotrzeć Ci do nastolatka. Niepokoi Cię, że Twoje dziecko zamyka się w sobie, że coraz trudniej oderwać je od telefonu, komputera. Niepokoją Cię duże wahania nastroju u dziecka. Każda rozmowa z nastolatkiem kończy się kłótnią a podejmowane przez Ciebie działania nie przynoszą poprawy. Ten program jest dla Ciebie i Twojego nastoletniego dziecka.

Program jest skierowany do nastolatków doświadczających trudności w kontaktach z rówieśnikami, trudności w obszarze radzenia sobie z własnymi emocjami i zachowaniem, nastolatków nadużywających multimediów.

Warunkiem uczestnictwa nastolatka w programie jest jednoczesny udział rodziców/rodzica w terapii indywidualnej.

Program obejmuje pomoc w formie terapii indywidualnej i w formie cyklicznych warsztatów dla rodziców oraz terapii grupowej dla nastolatków. Zakwalifikowanie do programu poprzedzane jest dwoma lub trzema spotkaniami konsultacyjnymi.

Grupa rozwojowa dla nastolatków ma charakter zamknięty (po zebraniu grupy). Spotkania odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny przez sześć miesięcy.

Zadzwoń, napisz czekamy na Ciebie

 

Back to top of page