Slide_4

Slide_4

Masz wybór ! Zawsze !

Slide 2

Slide 2

Później ! Będzie za późno ! Bądź teraz !

Slide_1

Slide_1

Pracujemy stacjonarnie i online!

Slide_3

Slide_3

Ty jesteś najważniejszy !

Podjęcie terapii grupowej to inaczej bycie w małym społeczeństwie. Nie dla każdego z Nas to łatwe wyzwanie często boimy się odrzucenia, oceny a równocześnie pragniemy być blisko, doświadczać głębokich, autentycznych relacji i wzajemnych wymian.

Terapia grupowa pozwala nam doświadczyć obecności innych w śmiechu, w smutku, w wymianie intymnych zwierzeń, w przeżyciach wspólnoty, wspólnych choć indywidualnych doświadczeń.

Praca w grupie da Ci możliwość przyjrzenia się sobie w kontekście budowania więzi, przyjrzenia się własnym zachowaniom i pełnionym rolom oraz poznania ich psychologicznych źródeł.

Grupa DDA/DDD – praca z wewnętrznym dzieckiem.

W terapii DDA/DDD  nie korygujemy przeszłości. Tworzymy możliwości i przestrzeń do Twojej konfrontacji z przeszłością, do uznania krzywd, przeżycia niewyrażonych emocji, do poznania i ukojenia wewnętrznego dziecka oraz stworzenia w procesie autonomizacji dla siebie wystarczającego dobrego rodzica.

Róbmy to wspólnie

bo zawsze jest dobry czas na przeżycie beztroskiego dzieciństwa

bo jeżeli nie zajmiemy się swoimi krzywdami to najprawdopodobniej obciążymy inne osoby, które nie mają z nimi nic wspólnego np. własne dzieci

bo niewyrażone emocje nie umierają, zostają żywcem zakopane aby powrócić później w gorszej postaci i naruszać dobrostan naszego obecnego życia.

Grupa ma charakter zamknięty (po zebraniu grupy). Odbywa się raz w tygodniu. Całość procesu obejmuje 24 spotkania.

Grupa rozwoju osobistego dla Kobiet

Jeżeli poszukujesz siebie, chcesz być bardziej świadoma swoich granic i potrzeb, tego co Cię ogranicza i kotwiczy w życiu, jaki obłędny taniec pierwotnych skryptów tańczysz. Zapraszamy.

Naszym celem jest poznanie i niwelowanie własnych ograniczeń, odkrywanie własnych zasobów poprzez głębokie uświadomienie sobie siebie w pełnej akceptacji by sięgać po to co chcę. Pracujemy aktywnymi metodami pracy. Będziemy zajmować się obszarami:

  • kobiety w mojej rodzinie i ich przekazy dla mnie
  • moja relacja z matką
  • ograniczające nas role i nasza lojalność wobec nich
  • moja emocjonalność
  • jak radzić sobie z trudnymi emocjami
  • lęk, smutek, złość, trudna triada
  • rola poczucia winy i krzywdy w moim życiu
  • moje wewnętrzne monologi
  • budowanie relacji opartych na wymianie a nie na zasługiwaniu

 

Back to top of page