Gorąco zapraszamy na warsztaty poświęcone sposobom pielęgnowania przyjaznej relacji ze sobą i wspierania siebie w podejmowaniu działań pomimo perfekcjonizmu.

W atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa przyjrzymy się przejawom perfekcjonizmu w naszym życiu oraz sposobom zwiększania zaufania do samych siebie. Skupimy się na praktyce – wymienimy się doświadczeniami i przećwiczymy kilka konstruktywnych sposobów radzenia sobie z nadmiernymi wymaganiami wobec siebie inspirowanych m.in. Porozumieniem bez Przemocy oraz Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach.

Będziesz mieć okazję dopasować poznane metody do swoich potrzeb oraz wzbogacić swój przyjacielski kuferek z narzędziami na okazję spotkań z perfekcjonizmem.

Celem warsztatów jest zainspirowanie do aktywnego podejścia do perfekcjonizmu opartego na wzmacnianiu życzliwego stosunku do siebie oraz odkrywaniu swoich własnych sposobów na perfekcjonizm, dostosowanych do tego, co jest dla Ciebie aktualnie ważne i przydatne.

Nasze warsztaty to kolejny mały krok na drodze do budowania dobrostanu i dobrego samopoczucia. Zapraszamy szczególnie osoby, które chcą pracować nad tym, by:

  • lepiej dogadywać się z wewnętrznym krytykiem
  • akceptować siebie bez względu na popełniane błędy
  • wzmocnić wiarę w swoje możliwości i poczucie sprawczości
  • podejmować ważne dla siebie działania pomimo obaw i wątpliwości
  • doświadczyć mocy spotkania w bezpiecznej i akceptującej atmosferze z osobami o podobnych potrzebach.

Wierzymy w moc małych kroków. Zapraszamy do wspólnej wędrówki!

Szczegóły organizacyjne:

Kiedy? Sobota 26.11.2022 w godzinach 10:00-15:00

Gdzie? w Poradni Psychologicznej Perspektywa w Warszawie

Cena: 260 zł

Zapisy:

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach telefonicznie 22 216 71 95 lub napisz wiadomość rejestracja@perspektywapsychologiczna.pl

Potwierdzenie rezerwacji miejsca następuje po wpłacie zaliczki w kwocie 60 zł na wskazany numer konta PKO BP 27 1020 4900 0000 8002 3298 0588

Liczba osób w grupie ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Rezerwujemy sobie prawo do odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się wymagana minimalna liczba osób.

Rezygnacja z udziału:

Przy rezygnacji do dnia 24 listopada, wpłacona zaliczka zostanie zwrócona.

Ważne: Mój sposób na perfekcjonizm to warsztaty rozwojowe skupione na psychoedukacji i uczeniu się poprzez doświadczenie. Jeśli potrzebujesz pomocy terapeutycznej, zapraszamy na konsultację. Poznaj nasz zespół: www.poradniaperspektywa.pl/zespol/

Prowadzące:

Magdalena Szymańska – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją trenerską Wspieranie Rozwoju Osobowości. Ekonomistka, trenerka i koordynatorka projektów edukacyjnych. Od prawie 5 lat mieszka w Barcelonie i angażuje się w międzynarodowe projekty szkoleniowe Erasmus+ skupione na rozwijaniu empatii, samoświadomości i świadomości emocjonalnej oraz budowaniu równowagi ciało-umysł przy wykorzystaniu metod edukacji nieformalnej (“nauka przez praktykę”) i technik pracy z ciałem. Interesuje się Komunikacją bez Przemocy (NVC), wzmacnianiem przyjaznej relacji ze sobą i rozwijaniem inteligencji emocjonalnej. Perfekcjonizm zna od podszewki, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Prywatnie pasjonatka zwierząt, leśnych wędrówek i spontanicznych podróży.

Agata Tupacz – Psycholożka, terapeutka. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i stale szkoli się w tym nurcie. Uczyła się także w Szkole Psychoterapii DDA (podejście integracyjne). Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w prywatnej poradni psychologicznej, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, prowadząc warsztaty umiejętności psychospołecznych. W kręgu jej zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmuje relacja psychika-ciało oraz wpływ stresu na funkcjonowanie człowieka, w tym radzenie sobie ze stresem ekstremalnym (traumą). Bliska jest jej też kwestia kryzysu klimatyczno-przyrodniczego i radzenie sobie z jego skutkami psycho-społecznymi; temat ten zgłębiała m.in. w Szkole Integralnej Ekopsychologii. Prywatnie miłośniczka przyrody, zwierząt różnej maści, długich wędrówek i wypraw rowerowych.