Każdy z nas jest inny, a określany tym samym słowem – „mężczyzna”. Okazuje się, że być mężczyzną w dzisiejszym świecie to nie łatwa sprawa. „Nie bądź beksa”, „bądź twardy jak skała”, „faceci nie płaczą”. „Bądź dzielny” i „wyrażaj się”. Poziom codziennej frustracji wcale się nie obniża, a dotychczasowe sposoby rozładowania napięcia nie działają, można mieć już tego wszystkiego dość. Niby wszystko masz, ale czujesz, że coś jest nie tak. Czegoś w tym wszystkim brakuje, dzięki czemu mogłoby być inaczej, lepiej.

Grupa wsparcia dla mężczyzn to miejsce stworzone z myślą o tych z nas, którzy chcą to znaleźć. Żyć inaczej, lepiej. To pełna szacunku i bezpieczeństwa przestrzeń, w której możesz wymienić się swoimi poglądami na nurtujące Ciebie tematy, podzielić się zarówno swoimi sukcesami jak i staraniami, które na co dzień nie mają szansy zostać zauważone, docenione, wysłuchane. To przestrzeń, w której doświadczysz zrozumienia i akceptacji, może usłyszysz coś ważnego, co chcesz już usłyszeć od dawna, co nie miało szansy zostać nazwane, wypowiedziane .

Grupa ma charakter zamknięty, maksymalna liczba jej członków to 10 osób. Zaplanowanych jest 10 spotkań, każde z nich ma swój zaplanowany temat. Jednocześnie jest miejsce na poruszenie innych zagadnień niż zaplanowane, gdyby zaistniała taka potrzeba.

Koszt: 100 pln/90 minut

Charakter grupy: zamknięta, warsztatowa.

Maksymalna liczba osób: 10