Wyniki wyszukiwania dla:
leczenie alkoholizmu warszawa
Alkoholizm czyli uzależnienie od alkoholu nie minie samo, chociaż zdecydowana większość pacjentów zanim podejmie leczenie  w wyspecjalizowanej placówce i prowadzoną przez terapeutów leczenia osób uzależnionych robi nieraz wiele prób na własną rękę.   Osoby uzależnione od alkoholu nie osiągają  w tym dobrych rezultatów bo nie ... »
Alkohol jest najczęściej stosowaną substancją psychoaktywną na świecie. Zapewne niewielu spośród nas nie zna jego smaku. Towarzyszy nam w zasadzie od momentu pojawienia się na tym świecie. Rodzisz się, a Twój ojciec wraz z innymi urządza mocno zakrapiane alkoholem pępkowe, potem alkohol towarzyszy na w tak wielu ważnych momentach. Czy ktokolwiek z nas wyobraża sobie mag... »
Leczenie uzależnieńLeczenie uzależnień jest przede wszystkim procesem długotrwałym i bezwzględnie wymagającym opieki specjalisty. Ze względu na specyfikę choroby uzależnienia jak również specyfikę procesu trzeźwienia leczenie uzależnień powinno być kompleksowe, powinno dotyczyć wszystkich obszarów aktywności uzależnionego i jego uwikłanej w uzależnienie rodziny.... »