Wyniki wyszukiwania dla:
alkoholizm leczenie
Wariant 1   Nie układa Ci się w związkach lub nie zawiązujesz ich wcale. Nie masz przyjaciół. Trzymasz się z daleka od ludzi bo boisz się zawodu, zranienia. Nie ufasz. Nie robisz dyplomów, kursów językowych. Nie rozwijasz talentów, chociaż pamiętasz, że je kiedyś miałeś. Masz się za osobę gorszą od innych a może naw... »
Wariant 1   Od lat walczysz na różne sposoby, żeby Twój partner przestał pić – zażywać. Już prosiłaś, groziłaś rozwodem, podlizywałaś się , byłaś gospodynią i kochanką na życzenie, potem na odwrót – izolacja od stołu i łoża i nic. Czujesz złość, gniew, krzywdę, lęk, wstyd, choć to nie Ty kompromitujesz się pic... »
Alkoholizm czyli uzależnienie od alkoholu nie minie samo, chociaż zdecydowana większość pacjentów zanim podejmie leczenie  w wyspecjalizowanej placówce i prowadzoną przez terapeutów leczenia osób uzależnionych robi nieraz wiele prób na własną rękę.   Osoby uzależnione od alkoholu nie osiągają  w tym dobrych rezultatów bo nie ... »
Alkohol jest najczęściej stosowaną substancją psychoaktywną na świecie. Zapewne niewielu spośród nas nie zna jego smaku. Towarzyszy nam w zasadzie od momentu pojawienia się na tym świecie. Rodzisz się, a Twój ojciec wraz z innymi urządza mocno zakrapiane alkoholem pępkowe, potem alkohol towarzyszy na w tak wielu ważnych momentach. Czy ktokolwiek z nas wyobraża sobie mag... »