DDA / DDD

Wariant 1

 

Nie układa Ci się w związkach lub nie zawiązujesz ich wcale. Nie masz przyjaciół. Trzymasz się z daleka od ludzi bo boisz się zawodu, zranienia. Nie ufasz. Nie robisz dyplomów, kursów językowych. Nie rozwijasz talentów, chociaż pamiętasz, że je kiedyś miałeś. Masz się za osobę gorszą od innych a może nawet głupią. 

Dziś jako dorosły ratujesz swoich rodziców. Uwierzyłeś, że tylko Ty możesz im pomóc. Zaniedbujesz przez to swoje życie. Najczęściej czujesz niepokój, choć nic złego się nie dzieje. Masz poczucie, że stanie się coś złego, że czegoś zapomniałeś, że nie zdążysz. Nie bawisz się ani nie odpoczywasz. Obwiniasz się, gdy przez chwilę oddajesz się lenistwu. 

Często zgadujesz co ludzie o Tobie myślą i dlaczego się tak patrzą. Potrzebujesz ludzkiej akceptacji jak tlenu, chcesz im się przypodobać. Łatwo Cię zranić i wykorzystać. Nie mówisz albo już nie wiesz co lubisz, potrzebujesz, czego nie chcesz. Jesteś daleko od siebie.

Zapytaj o terapię DDA/DDD.

 

Wariant 2

 

Jesteś osobą po kilku fakultetach, znasz wiele języków i ukończyłeś/aś mnóstwo kursów. Wybierasz prestiżowe zawody lub takie, które gwarantują Ci silne emocje. Wtedy wiesz, że żyjesz. Kochasz adrenalinę. Często zmieniasz pracę i partnerów. Trudno za Tobą nadążyć. Wokół Ciebie jest mnóstwo ludzi. Uwielbiasz nie zaplanowane wypady, Bóg wie gdzie. Spokój nazywasz nudą i stagnacją. 

A wszystko po to, by się nie wydało, że  źle o sobie myślisz, że pragniesz miłości, stabilizacji, rodziny, dzieci, że byłeś emocjonalnie porzucony przez rodziców, że wciąż byłeś dla nich nie taki, porównywany z innymi, nie byłeś słuchany, przytulany. Miałeś być grzeczny. Najlepiej niewidzialny i bezszelestny. Żeby tego nie pamiętać i nie czuć wymyśliłeś eksportową wersję siebie – kolorowego człowieka na bungee. Świat i ludzie nie są zero - jedynkowi.

 

 

Jeśli w tych historiach odnajdujesz ślady swojej przeszłości i jej wpływ na tu i teraz umów się na spotkanie. Możesz potrzebować terapii DDA/DDD.


Razem wybierzemy najlepszą dla Ciebie formę terapii.